Σάλτσα Τσίλι Καυτερή
Κωδικός προϊόντος:
dc513ea4fbda
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (17.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
77.00 kcal 322.00 kJ |
13.09 kcal 54.74 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g | 0.17 g |
| Υδατάνθρακες | 17.40 g | 2.96 g |
| Σάκχαρα | 15.20 g | 2.58 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.02 g |
| Αλάτι | 1.10 g | 0.187 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 88.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.96 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 88.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 61.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 56.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 78.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
