Μαγιονέζα Κλασική
Κωδικός προϊόντος:
7d2b92b6726c
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
270.00 kcal 1130.00 kJ |
40.50 kcal 169.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g | 0.09 g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g | 1.35 g |
| Σάκχαρα | 6.00 g | 0.90 g |
| Λιπαρά | 26.00 g | 3.90 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 0.60 g |
| Αλάτι | 1.90 g | 0.285 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 122.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
