Μπέικον Καπνιστό
Κωδικός προϊόντος:
06a15eb1c383
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
252.00 kcal 1055.00 kJ |
50.40 kcal 211.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g | 2.80 g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g | 0.80 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 20.00 g | 4.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 9.00 g | 1.80 g |
| Νάτριο | 1.00 g | 0.20 g |
| Αλάτι | 2.50 g | 0.500 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 229.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 165.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 105.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 84.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
