Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
140.00 kcal 586.00 kJ |
42.00 kcal 175.80 kJ |
| Σάκχαρα | 4.00 g | 1.20 g |
| Λιπαρά | 9.00 g | 2.70 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.30 g | 1.89 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.300 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 289.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 30.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 281.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 32.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 337.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
