Χωριάτικο Ημίσκληρο Ελαφρύ 17% σε φέτες
Κωδικός προϊόντος:
ba1b3eba322e
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
280.00 kcal 1172.00 kJ |
84.00 kcal 351.60 kJ |
| Σάκχαρα | 0.70 g | 0.21 g |
| Λιπαρά | 17.00 g | 5.10 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 12.00 g | 3.60 g |
| Αλάτι | 2.00 g | 0.600 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 289.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 161.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
