Τριμμένη Ξηρή Μυζήθρα
Κωδικός προϊόντος:
ab2b41c63853
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
309.00 kcal 1294.00 kJ |
61.80 kcal 258.80 kJ |
| Πρωτεΐνες | 26.60 g | 5.32 g |
| Υδατάνθρακες | 3.30 g | 0.66 g |
| Σάκχαρα | 3.30 g | 0.66 g |
| Λιπαρά | 21.00 g | 4.20 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 12.60 g | 2.52 g |
| Αλάτι | 8.80 g | 1.760 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 289.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 182.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 397.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 161.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
