Αραβικές πίτες
Κωδικός προϊόντος:
98986c005e5d
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (75.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
260.00 kcal 1089.00 kJ |
195.00 kcal 816.75 kJ |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g | 7.13 g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g | 39.00 g |
| Σάκχαρα | 2.50 g | 1.88 g |
| Λιπαρά | 1.60 g | 1.20 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.20 g | 0.15 g |
| Νάτριο | 0.40 g | 0.30 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.750 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 430.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 472.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
