Γκαζόζα ΜΠΛΕ με στέβια
Κωδικός προϊόντος:
8b0d268963dd
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
26.00 kcal 109.00 kJ |
85.80 kcal 359.70 kJ |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g | 21.45 g |
| Σάκχαρα | 6.50 g | 21.45 g |
| Αλάτι | 0.04 g | 0.132 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 1.00 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
