Αναψυκτικό Fanta μπλε πορτοκαλάδα ΤΡΙΑ ΕΨΙΛΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
0245952ecff5
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
48.00 kcal 201.00 kJ |
158.40 kcal 663.30 kJ |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g | 38.28 g |
| Σάκχαρα | 11.60 g | 38.28 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 1.00 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 25.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
