Αναψυκτικό Sprite Zero ΤΡΙΑ ΕΨΙΛΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
372d3f309fef
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
1.00 kcal 4.00 kJ |
3.30 kcal 13.20 kJ |
| Αλάτι | 0.02 g | 0.066 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 8.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 25.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 4.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
