Αναψυκτικό Sprite ΤΡΙΑ ΕΨΙΛΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
c913303f392f
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
25.00 kcal 105.00 kJ |
82.50 kcal 346.50 kJ |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g | 19.14 g |
| Σάκχαρα | 5.80 g | 19.14 g |
| Αλάτι | 0.02 g | 0.066 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.30 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 26.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
