Lay’s πατατάκια ολικής άλεσης με γεύση sour cream και μαύρο πιπέρι
Κωδικός προϊόντος:
59f51fd69374
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
480.00 kcal 2010.00 kJ |
144.00 kcal 603.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g | 2.28 g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g | 18.09 g |
| Σάκχαρα | 8.40 g | 2.52 g |
| Λιπαρά | 21.70 g | 6.51 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.30 g | 0.69 g |
| Αλάτι | 1.30 g | 0.390 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 529.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 549.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 515.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
