Pringles πατατάκια με κέτσαπ
Κωδικός προϊόντος:
0966289037ad
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
510.00 kcal 2135.00 kJ |
153.00 kcal 640.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g | 1.17 g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g | 15.30 g |
| Σάκχαρα | 3.60 g | 1.08 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 9.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.00 g | 1.50 g |
| Νάτριο | 0.74 g | 0.22 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 529.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 549.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
