Πακοτίνια Cheetos
Κωδικός προϊόντος:
cd0dce8fca26
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
524.00 kcal 2194.00 kJ |
157.20 kcal 658.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g | 2.79 g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g | 15.57 g |
| Σάκχαρα | 0.80 g | 0.24 g |
| Λιπαρά | 30.40 g | 9.12 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.60 g | 1.98 g |
| Αλάτι | 2.28 g | 0.684 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 529.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 549.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 616.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
