Κουλούρια με φρέσκο μήλο και κανέλα Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
ee8374ec4e4a
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
478.00 kcal 2001.00 kJ |
119.50 kcal 500.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g | 1.98 g |
| Υδατάνθρακες | 63.10 g | 15.78 g |
| Σάκχαρα | 18.90 g | 4.73 g |
| Λιπαρά | 23.00 g | 5.75 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 7.00 g | 1.75 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.60 g | 0.65 g |
| Νάτριο | 0.16 g | 0.04 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 453.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 488.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 2068.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 460.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
