Φρυγανιές σταρένιες Βοσινάκη Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
84438b7aae55
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (8.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
411.00 kcal 1721.00 kJ |
34.11 kcal 142.84 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g | 1.16 g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g | 5.74 g |
| Σάκχαρα | 5.70 g | 0.47 g |
| Λιπαρά | 7.90 g | 0.66 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.60 g | 0.30 g |
| Αλάτι | 0.87 g | 0.072 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 451.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 472.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 406.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 405.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
