Γρανίτα σε ξυλάκι ροδάκινο Nestea Nestle
Κωδικός προϊόντος:
3948ead63a9f
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (47.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
96.00 kcal 402.00 kJ |
45.12 kcal 188.94 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g | 0.05 g |
| Υδατάνθρακες | 23.60 g | 11.09 g |
| Σάκχαρα | 17.00 g | 7.99 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 164.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 95.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 200.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 254.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.40 g / 100g |
