Σοκολάτα Join με βάφλα ΙΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
7e7e69ea3384
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
546.00 kcal 2286.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 59.30 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 48.80 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 31.60 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.60 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.04 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 589.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 628.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 557.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
