Σοκολάτα υγείας ΙΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
5680522b8e2b
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
540.00 kcal 2261.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 53.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 30.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 19.70 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.04 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
