Παγωτό ξυλάκι Φάτσα Kids Nestle
Κωδικός προϊόντος:
a3fb4fbf9a6f
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (53.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
153.00 kcal 641.00 kJ |
81.09 kcal 339.73 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.70 g | 1.96 g |
| Υδατάνθρακες | 22.50 g | 11.93 g |
| Σάκχαρα | 20.60 g | 10.92 g |
| Λιπαρά | 5.20 g | 2.76 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.50 g | 1.86 g |
| Αλάτι | 0.20 g | 0.106 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 181.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 28.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 200.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 203.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 293.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 346.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 150.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.40 g / 100g |
