Σάλτσα Gorgonzola με ντομάτα και τυρί γκοργκονζόλα Barilla
Κωδικός προϊόντος:
456ac9b0d15a
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
136.00 kcal 569.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 9.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 66.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 328.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 75.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.72 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.76 g / 100g |
