Φάβα κομμένη 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
3cef96dcc9b8
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
317.00 kcal 1327.00 kJ |
221.90 kcal 928.90 kJ |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g | 20.23 g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g | 32.48 g |
| Σάκχαρα | 0.90 g | 0.63 g |
| Λιπαρά | 1.69 g | 1.18 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.34 g | 0.24 g |
| Φυτικές Ίνες | 11.60 g | 8.12 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 321.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 323.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.90 g / 100g |
