Ρεβίθια αποφλοιωμένα 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
58e4d44e550d
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (80.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
340.00 kcal 1424.00 kJ |
272.00 kcal 1139.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 20.20 g | 16.16 g |
| Υδατάνθρακες | 50.20 g | 40.16 g |
| Σάκχαρα | 3.20 g | 2.56 g |
| Λιπαρά | 6.54 g | 5.23 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.33 g | 1.06 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.27 g | 1.02 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 317.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.69 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.90 g / 100g |
