Φασόλια χονδρά 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
74bba22728b6
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
234.00 kcal 980.00 kJ |
163.80 kcal 686.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g | 15.40 g |
| Υδατάνθρακες | 32.40 g | 22.68 g |
| Σάκχαρα | 1.40 g | 0.98 g |
| Λιπαρά | 1.83 g | 1.28 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.36 g | 0.25 g |
| Φυτικές Ίνες | 24.50 g | 17.15 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.56 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 317.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.69 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 332.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 321.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
