Φασόλια μέτρια Agrino
Κωδικός προϊόντος:
d2ed45a52bc0
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
323.00 kcal 1352.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 2.20 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 3.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.30 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.01 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 332.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 253.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.14 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.32 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
