Κρουασάν Praleda με γέμιση κρέμα κακάο ΕΒΓΑ
Κωδικός προϊόντος:
cbb6a3b884f4
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (80.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
437.00 kcal 1830.00 kJ |
349.60 kcal 1464.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g | 6.48 g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g | 51.20 g |
| Σάκχαρα | 13.00 g | 10.40 g |
| Λιπαρά | 25.00 g | 20.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 14.00 g | 11.20 g |
| Αλάτι | 0.65 g | 0.520 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 472.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 406.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.40 g / 100g |
