Μακεδονικός χαλβάς φουντούκι σταφίδα κακάο Χαΐτογλου
Κωδικός προϊόντος:
96b9bff013ac
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
542.00 kcal 2269.00 kJ |
162.60 kcal 680.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g | 4.14 g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g | 12.75 g |
| Σάκχαρα | 34.80 g | 10.44 g |
| Λιπαρά | 33.80 g | 10.14 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.50 g | 1.95 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 587.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 536.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 574.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 518.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
