Μακεδονικό ταχίνι βιολογικής γεωργίας Χαΐτογλου
Κωδικός προϊόντος:
6e7b33fdea3a
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (16.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
659.00 kcal 2759.00 kJ |
105.44 kcal 441.44 kJ |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g | 4.30 g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g | 0.30 g |
| Σάκχαρα | 1.70 g | 0.27 g |
| Λιπαρά | 58.20 g | 9.31 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 9.50 g | 1.52 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 519.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 587.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 544.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 536.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
