Τραγανό παστέλι Μελισσοκομική Συνεργασία Κρήτης
Κωδικός προϊόντος:
22ac3c5a5bf0
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
518.00 kcal 2169.00 kJ |
155.40 kcal 650.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g | 3.60 g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g | 9.60 g |
| Σάκχαρα | 24.00 g | 7.20 g |
| Λιπαρά | 38.00 g | 11.40 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.00 g | 1.50 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 575.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 587.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 545.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 536.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
