Σάλτσα Burger Hellmann’s
Κωδικός προϊόντος:
a02ffd91ece5
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
240.00 kcal 1005.00 kJ |
36.00 kcal 150.75 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g | 0.15 g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g | 1.80 g |
| Λιπαρά | 21.00 g | 3.15 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.50 g | 0.53 g |
| Αλάτι | 1.40 g | 0.210 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 327.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 148.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
