Σάλτσα Cocktail Hellmann’s
Κωδικός προϊόντος:
8bf1211fd4b7
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
260.00 kcal 1089.00 kJ |
39.00 kcal 163.35 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g | 0.12 g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g | 1.05 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 0.60 g |
| Αλάτι | 1.90 g | 0.285 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 184.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 122.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
