Κριτσίνια με 4 δημητριακά ολικής άλεσης Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
92c8c96e4c37
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
403.00 kcal 1687.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 9.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 5.50 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.74 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.84 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 430.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 472.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 406.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 415.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
