Φρυγανιές σίτου χωρίς πρόσθετη ζάχαρη Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
d6baf65e0b24
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (7.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
378.00 kcal 1583.00 kJ |
27.59 kcal 115.56 kJ |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g | 1.10 g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g | 5.11 g |
| Σάκχαρα | 3.70 g | 0.27 g |
| Λιπαρά | 2.50 g | 0.18 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.00 g | 0.07 g |
| Φυτικές Ίνες | 7.50 g | 0.55 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.002 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 381.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 405.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 415.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
