Φρυγανιές σίτου Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
8c19f571e251
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (8.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
406.00 kcal 1700.00 kJ |
32.48 kcal 136.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g | 0.92 g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g | 5.76 g |
| Σάκχαρα | 5.50 g | 0.44 g |
| Λιπαρά | 7.00 g | 0.56 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.00 g | 0.24 g |
| Φυτικές Ίνες | 4.50 g | 0.36 g |
| Νάτριο | 0.58 g | 0.05 g |
| Αλάτι | 1.45 g | 0.116 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 451.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 409.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 405.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
