Βουτήματα με πορτοκάλι Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
e165421110ba
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
477.00 kcal 1997.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 19.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 20.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 7.00 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.50 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.16 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.41 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 506.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 512.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 429.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 460.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
