Μακαρόνια MISKO
Κωδικός προϊόντος:
73278a4a8696
Κατηγορία: Ζυμαρικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (85.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
355.00 kcal 1486.00 kJ |
301.75 kcal 1263.10 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g | 10.20 g |
| Υδατάνθρακες | 72.20 g | 61.37 g |
| Λιπαρά | 1.50 g | 1.28 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 346.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 79.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 357.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 389.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 372.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
