Μακαρόνια ταλιατέλες Barilla
Κωδικός προϊόντος:
67e103b0761e
Κατηγορία: Ζυμαρικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (63.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
373.00 kcal 1562.00 kJ |
234.99 kcal 984.06 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g | 8.82 g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g | 41.58 g |
| Σάκχαρα | 3.00 g | 1.89 g |
| Λιπαρά | 4.50 g | 2.84 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.30 g | 0.82 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 354.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 79.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 348.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 323.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 357.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 1603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
