Ζυμαρικά φουσίλι χωρίς γλουτένη Melissa
Κωδικός προϊόντος:
a223c6b3710f
Κατηγορία: Ζυμαρικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (85.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
356.00 kcal 1491.00 kJ |
302.60 kcal 1267.35 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g | 5.53 g |
| Υδατάνθρακες | 78.50 g | 66.73 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 0.43 g |
| Λιπαρά | 1.50 g | 1.28 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.43 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.20 g | 1.02 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.01 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 350.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 352.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 348.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 392.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 389.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 1535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
