Σοκολάτα Tronky Ferrero
Κωδικός προϊόντος:
e1e32e235eee
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (18.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
548.00 kcal 2294.00 kJ |
98.64 kcal 412.92 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g | 1.40 g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g | 9.88 g |
| Σάκχαρα | 43.70 g | 7.87 g |
| Λιπαρά | 35.20 g | 6.34 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 10.60 g | 1.91 g |
| Αλάτι | 0.33 g | 0.059 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 589.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
