Χυμός τροπικά φρούτα ΑΒ Βασιλόπουλος
Κωδικός προϊόντος:
8757150decbd
Κατηγορία: Χυμοί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
46.00 kcal 193.00 kJ |
115.00 kcal 482.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.55 g | 1.38 g |
| Υδατάνθρακες | 9.80 g | 24.50 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 22.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 59.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 46.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.35 g / 100g |
| Θερμίδες | 54.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 57.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 50.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
