Χυμός ανάμεικτος 8 φρούτων ΑΒ Βασιλόπουλος
Κωδικός προϊόντος:
71a3cb155f8d
Κατηγορία: Χυμοί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
46.00 kcal 193.00 kJ |
115.00 kcal 482.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.35 g | 0.88 g |
| Υδατάνθρακες | 10.90 g | 27.25 g |
| Σάκχαρα | 10.90 g | 27.25 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.25 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 54.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 59.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 50.50 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 46.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 50.50 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 46.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.55 g / 100g |
