Χταπόδι σε φυσικό χυμό Trata
Κωδικός προϊόντος:
883e881bb4d2
Κατηγορία: Κονσέρβες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
93.00 kcal 389.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 19.80 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 198.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 153.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 487.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 187.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 166.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 154.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.90 g / 100g |
