Χοιρινή Ωμοπλάτη Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
fb7b9ffa5462
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
121.00 kcal 507.00 kJ |
24.20 kcal 101.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g | 2.40 g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g | 1.40 g |
| Σάκχαρα | 2.50 g | 0.50 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 1.00 g |
| Νάτριο | 0.93 g | 0.19 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 112.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 123.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 105.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 117.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g / 100g |
