Χαλβάς Φυστίκι
Κωδικός προϊόντος:
f80ff32e08a2
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (3g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
55 kcal 2303 kJ |
1.65 kcal 69.09 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.70 g | 0.44 g |
| Υδατάνθρακες | 43.30 g | 1.30 g |
| Σάκχαρα | 35.50 g | 1.07 g |
| Λιπαρά | 34.10 g | 1.02 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.60 g | 0.20 g |
| Φυτικές Ίνες | g | 0.00 g |
| Νάτριο | g | 0.00 g |
| Αλάτι | g | 0.000 g |
| Β Γλυκάνη | g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 575.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 635.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 55.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 544.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 542.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
