Χαλβάς Φυστίκι
Κωδικός προϊόντος:
654ad60ebd1a
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
550.00 kcal 2303.00 kJ |
165.00 kcal 690.90 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.70 g | 4.41 g |
| Υδατάνθρακες | 43.30 g | 12.99 g |
| Σάκχαρα | 35.50 g | 10.65 g |
| Λιπαρά | 34.10 g | 10.23 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.60 g | 1.98 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 590.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 551.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 544.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 545.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
