Τονωτικό ρόφημα με γεύση πορτοκάλι Powerade
Κωδικός προϊόντος:
df12ecd077ef
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
16.00 kcal 67.00 kJ |
40.00 kcal 167.50 kJ |
| Υδατάνθρακες | 3.90 g | 9.75 g |
| Σάκχαρα | 3.90 g | 9.75 g |
| Νάτριο | 0.05 g | 0.13 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 25.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.20 g / 100g |
