Τονωτικό ρόφημα με γεύση λεμόνι Lucozade
Κωδικός προϊόντος:
490640b43519
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
71.00 kcal 297.00 kJ |
177.50 kcal 742.50 kJ |
| Υδατάνθρακες | 17.60 g | 44.00 g |
| Σάκχαρα | 13.60 g | 34.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 8.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 25.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 2.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
