Σοκολάτα Join καραμέλα ΙΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
4e4e53aa0802
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
518.00 kcal 2169.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.40 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 52.90 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 29.40 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.70 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.24 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 628.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
