Σάλτσα Parmarosa Knorr
Κωδικός προϊόντος:
4a08142c38db
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
100.00 kcal 419.00 kJ |
100.00 kcal 419.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g | 3.00 g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g | 10.00 g |
| Σάκχαρα | 6.00 g | 6.00 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 5.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.00 g | 3.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.00 g | 1.00 g |
| Νάτριο | 0.63 g | 0.63 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 53.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 56.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 75.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 30.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
