Σάλτσα Napolitaine Knorr
Κωδικός προϊόντος:
cd89fef7ffdd
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
125.00 kcal 523.00 kJ |
125.00 kcal 523.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g | 1.80 g |
| Υδατάνθρακες | 8.50 g | 8.50 g |
| Σάκχαρα | 6.20 g | 6.20 g |
| Λιπαρά | 9.50 g | 9.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.70 g | 1.70 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.20 g | 1.20 g |
| Αλάτι | 0.83 g | 0.830 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 61.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 68.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.76 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.44 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 328.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
